O
ARTEC
PROJEKT

Artec Projekt Sp. z o.o. to polsko-belgijska procowania projektowa działająca na rynku w zakresie projektowania i wykonywania kompleksowych dokumentacji technicznych branży sanitarnej i elektrycznej.

Działamy w szerokim zakresie budownictwa usługowego, mieszkaniowego jak i przemysłowego. W swoim portfolio mamy dokumentacje wykonane dla Inwestorów polskich jak i międzynarodowych. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na szybkie rozpoznanie potrzeb klienta, co pozwala nam dopasować rozwiązania instalacyjne dla danego obiektu.

Nasi klienci to renomowani Inwestorzy, jak i pracownie architektoniczne działające na rynku budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego.

PROJEKTUJEMY

INSTALACJE SANITARNE I ELEKTRYCZNE

DOKUMENTACJA
TECHNICZNA

Za naszymi projektantami stoją wysokie kwalifikacje, niezbędne uprawnienia oraz  wiedza, która jest uzupełniana na bieżąco dzięki systematycznym szkoleniom. Poprawnie wykonana dokumentacja techniczna pozwoli szybko i efektywnie dojść do końca etapu prac.
 
 

REALIZACJA
PROJEKTÓW INSTALACJI SANITARNYCH

Projektowanie instalacji sanitarnych to podstawa działalności naszej firmy. Zależy nam na kompleksowej i rzetelnej realizacji, dlatego też, w wyniku konsultacji z inwestorem, i wykonawcą dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania dla danego obiektu. Dzięki temu prace instalacyjne przebiegają sprawnie i dynamicznie.
 

TWORZENIE
PROJEKTÓW INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Budynki użyteczności publicznej, obiekty mieszkalne i przemysłowe nie są dla nas zagadką. Bogate doświadczenie naszego zespołu pozwala nam na projektowanie instalacji dla różnych inwestycji. Nasz szeroka oferta pozwala na kompleksową współpracę z jednym partnerem, co oszczędza cenny czas i pieniądze.
 

ARTEC Projekt Sp. z o.o.

02-285 Warszawa
ul. Szyszkowa 34

tel. +48 22 575 80 43
e-mail: artec@artecprojekt.pl